WikiWiex.com

Ono što daje unutrašnjih zidova gips-karton?

Nikolai Kazanj postavlja pitanje:
Dobar dan. Recite mi, molim vas, što vam omogućava da se koristi od unutarnjih zidova od gipsanih ploča. Ja samo znam da su zidovi još završni može poravnati na različite načine. Ranije, izjednačavanje je široko varijanta sa konvencionalnim gips. Zidovi Izgleda da se dobro glatkoću. Kako korisno koristiti toliko popularna danas suhozida? Sada sam počeo popravke u stanu i stoje pred izborom: ili treba prtljati sa uobičajenim punila, ili da rigips ploče. Dakle, ja tražiti savjet stručnjaka u takvim stvarima. Prosvetli me, molim vas, neuka osoba koja ne popravi više od jednom svakih pet godina. Nego što je bolje koristiti za poravnavanje zidova? Čekaju detaljan odgovor na pitanje. Hvala unaprijed.
Expert odgovore:
Redoslijed montaže zida strukture rigips

Redoslijed montaže zida strukture suhozida.

Unutrašnji zidovi sa gips-karton ima svoje prednosti:

  • To je brza i jednostavna;
  • To vam omogućuje da maska ​​komunikaciju;
  • rigips ploče obavljati na bilo kojoj podlozi, bez obzira na njihov status.

Cons tehnologija - smanjenje području (u skladu s tim, prostor i) u sobi, pojava jaz između opreme i zidne površine.

Related Videos "pokrivanje zidova sa gips-karton u 2 sloja (Part 2)"

Pravila upholstery maltera

Informacije koje otkriva pravila rigips presvlake, postoje mnoge. I u realizaciji sebe ukras i strogo pridržavanje utvrđenih tehnologiju pravljenja grešaka je svedena na minimum.

Related Videos "pokrivanje zidova sa gips-karton sa svojim rukama"

Prije početka presvlaka površina potrebno je temeljito naučiti principe poravnanje zidova, da drži cijevi i oprema za grejanje, električnih i drugih inženjering elemenata. Prostorija mora biti instaliran vrata i prozore.

Pričvršćivanje suhozidom panela za proizvodnju kostur - profil drvene ili metalne. A sama okvir je priključen na bazu, koja korice.

Ovaj završni materijal ne sadrži toksične aditive i toksina imaju svojstva ploče apsorpciju zvuka i izolaciju zvuka.

Lice gips ploča ima vezan film, što je vrlo važno u obavljanju posla na zidu. Između ostalog, ovaj film ima dekorativne kvalitete i da se računa za jedinstven dizajn nađe.

Korištenje gips ploče ne dozvoljava regres za poravnavanje zidova. Od, s obzirom na filmu, njegova površina se pruži adekvatna glatkoću. I ta činjenica - ponovo, u riznici "pluseva" tehnologiju. Nakon izglađivanje zahtijeva nabavku nekoliko desetina kg parket materijal na bazi, a procedura je prilično težak. Zbog ekonomije i financija, i vrijeme.

Unutrašnjost suhozidom je jedinstvena konstrukcija tehnologije, zahvaljujući kojoj je moguće da se ne koriste "sirove" metode poravnanje zidova. površina unutrašnjosti suhozida u kući pruža dovoljno prostora dizajner mašte.

Montažne ploče javlja sa metalnim profilom, tako da je izbor posljednjih dovoljno pažnje. Ovaj izbor će biti diktira tip sobe, debljine zidova i visokim stropovima.

Padding na zidovima rigips - to je njihova savršena ujednačenost.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com