WikiWiex.com

Alati za rezanje pločica: uzeti samo najnužnije!

Dobar dan.

Alati za rezanje pločica

potrebni alati

Postoji nekoliko opcija za specijalne alate:

Video o ovoj temi "Kako da ostavim način pušenje dede"

  1. A mali ručni cirkular, poznat kao "Bee" - vrlo komforno i vrlo pristupačne alat - to će biti potrebno smanjiti kupiti poseban pogon, koji je posebno dizajniran za ovu - ali u tom slučaju treba napomenuti da je pločica je poželjno da temeljito natapanje, jer je snabdijevanje vodom u vrijeme rezanja ne treba da rade - možete pokvariti alata;
  2. specijalni strojevi rezanje keramičkih pločica - vrlo povoljno, ali usko specijaliziran alat. U ovom slučaju, kvaliteta reza će biti najbolji, jer je stroj je dizajniran za manipulaciju podataka - prisustvo dovod vode čini proces rezanja pločica je mnogo čistiji jer će biti velika količina prašine, i zbog opskrbe vodom i koristiti dobar rezanje pile - glazurevaya pločica površina ne to će biti odsječena.

Jedino što tvoj glavni uslov je bio da se smanji pločica bez braka - bez iskustva je veoma problematično.

Osim toga, savjetujem da budete vrlo oprezni kada se radi sa "pčela", ovaj alat je prilično hirovita, au rukama početnika - pa čak i opasno. Pobrinite se da je čvrsto pričvršćena, pa čak i sama - na povezani alat mreže ne dopuštaju djeci.

Druga opcija je, naravno, vrlo povoljno, priznajem, imam takvu kompaniju "Makita". I rezanje tačne, i kvalitetu, i zaista nakon rezanja čak i na pločicama sa plitkim placer bez pukotina glazurevym premaza.

Kao alternativa mogu vam ponuditi da svoj pločica i idite na građevinskom tržištu, često postoji majstor, ako je opterećenje je mali, čini oštar pravo pred vašim očima.

Nadam se da moje savjete za odabir alata će biti koristan, štaviše, tvoj deo će učiniti bez braka.

A ako i dalje imate bilo kakvih pitanja - molimo Vas da nas kontaktirate na mjestu, ja sam uvijek rado odgovoriti!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com