WikiWiex.com

Da li i kako opremiti samorazlivajući podu direktno na terenu?

zdravo

Video na "samorazlivajući pod" Boje "- Polimerstoun-2"

Kako opremiti samorazlivajući podu direktno na zemlju

Izgradnja samorazlivajući podu

Video o ovoj temi "Rodna na terenu sa proširenim gline zatrpavanje"

Odgovor na vaše pitanje je nedvosmislen - bez kravate ne možete učiniti. Počnimo s činjenicom da premaza jednostavno neće pridržavati gline - ove vrste supstanci su nespojive.

I zamislite kako ćete za izjednačenje ovu vrstu pokrivenosti? Ali poravnanje - ovu vrstu seksa važno uređaja.

Ovi podovi su raspoređeni u nekoliko slojeva, koji su čvrsto uspostavljena, postati potpuno plastike.

Video na "Čvorovi u podu na tlu. Košuljice temelja. GC i kravatu"

I šta imamo na kraju? složen kat punila tanak sloj na neravnim površini gline (savršeno uskladiti ne dobijete), mi ćemo osigurati da će pod biti podijeljen na frakture.

I to će biti kolosalno rasipanje novca, i proveo živaca koji dolaze iz opravka demontiranje razmažena poklopac. neophodno je za vas?

Zapamtite - budite sigurni da to košuljica! Tih nekoliko centimetara koji želite da pobedi u budućnosti, samo nekoliko mjeseci, će zahtijevati zamjenu kapitala, i ponovo vratiti na betonskoj podlozi.

Po vašem izboru će morati da pažljivo pročitaju neke od naših naslova, odnosno napomenu u prizemlju uređaja, a zatim - da veže sve suptilnosti, i na kraju, poplave podovi - Mislim da ne postoji neshvatljiva.

Related Videos "Arbolit. Primjena arbolita u etaže na terenu? Zidanje zidova inercije"

A opet, ako postoji za tvoj problem karakterističan nijansu, pišem, ja ću rado odgovoriti.

I nadam se da ćete slušati moje preporuke, tako da, na žalost, svaki dan sam svjedok kako ljudi, na osnovu određenog neznanja pokušavaju uštedjeti novac, ali na kraju - da plati dva puta.

Konstrukcija - to je također jedna vrsta znanosti koja uzima u obzir i kemije i fizike, a ako imate neke trenutke kada je miss uređaj, nemojte se iznenaditi kada rezultat nije tako, kako bismo željeli.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com