WikiWiex.com

Kako povećati snagu poda bez ikakvih dodatnih troškova

Related Videos "video pregled robot čistač Xrobot 510-A"

Dobar dan.

Video snimke na temu "polirani betonskom podu u podzemnoj garaži"

Kako povećati snagu površine poda

Instalacija šperploča na grede

Stvar je u tome da ste i sami upravo odgovorili na svoje pitanje.

Related Videos "3DS MAX 7 dana [Kako optimizirati model, ukloniti nepotrebne poligona]"

To je jedan od gore navedenih metoda, te će povećati snagu.

S obzirom da je opterećenje se proizvodi vaš suprug, ispostavilo se prilično velika, a premaz ne može pružiti potrebnu snagu, onda imate samo dvije opcije za uređaj - smanjenje udaljenosti između gredica (to će stvoriti dodatne ukrućenja parket) ili šperploča zamijenjen trajniji analognim da može odoljeti velika opterećenja od vašeg šperploča listova.

Related Videos "klinkera cigle. Malter za klinkera"

Takođe se preporučuje da se poveća presjek dnevnika, ako je to moguće.

Također možete koristiti suhom popunjavanje praznine između rezanje, ali ta opcija nije idealna zbog činjenice da se ne može pružiti adekvatnu snagu i mali jaz u šperploča listova će ostati, iako će biti znatno smanjen.

Osim toga, ako se čak i razmisliti pod zagrijavanja (opet, u ovom dijelu je lako naći na našoj web stranici, tu su predložene različite opcije za ovaj proces), a zatim ići tamo - ovdje toliko listova neće.

I kao što je već napisano, ja predlažem da zameni šperploča listova na redovnoj drvo, naravno, će biti skuplji, ali malo palube koji će raditi za dugo vremena, pružaju dodatnu izolaciju.

A ako i dalje pružati dodatne dorade, na primjer, pločice ili parket, provjerite horizontalnost nivou zgrade, bolje je da se odmah ukloni sve nedostatke, nego da još jednom podigne parket.

Video na temu "Kako podići nivo poda u staroj fond bez opterećenja"

Nadam se da moja preporuka će biti korisne za vas, a ako imate bilo kakvih drugih pitanja - Bilo bi mi drago da odgovorim.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com