WikiWiex.com

O pločica i drvenoj kutiji

Video na "podne pločice u drvenoj kući (dio 1)"

zdravo

Related Videos "pločica i podno grijanje na drvenom podu,"

Kako bi se montirati keramičke pločice na drvenu podlogu, neophodno je da se prijave fleksibilan sistem.

Pločica i parketa

Polaganje pločica na šperploča

  • Premijer sa osnovnim temelj, pomoću posebnog prajmer za zahtijevaju posebnu pažnju osnovi Ceresit CN94 (ne treba ga razrijediti). brzinom od oko 130 grama po kvadratnom metru protok. To će stvoriti snažan i robustan plastične folije, za koje je ljepilo za pločice i "upecala".
  • Potrebno je da se prijave elastična pločice ljepilo, jer drveni podrška je tipa kritičnih (drugim riječima - mijenjaju svoje geometrijske dimenzije pod određenim uticaji). Za tu svrhu, hard ljepilo Ceresit CM 11-25 kilograma treba dodati modifikator utjecaja 4 kilograma, npr Ceresit CC83.
  • Zatim odabrati ili fleksibilnu fuge, inače je dodao da modifikator poseban utjecaj normalne fuge, kao i sa ljepilom. Fleksibilan žbuku će osigurati da deformacije i deformacija na drvenu podlogu, keramičke pločice neće otpasti.

Važno će biti vremena da imate glatke podne, polaganja pločica treba izvoditi na površini, što je gotovo vodoravan. Osim toga, takva slaganja nužno obavljaju na nivou pomoći, koji je, stavljajući jedan red, odmah provjerite Poravnatost zidanih.

Prije nego što pripremljenu površinu,, gornji sloj će biti potrebno za čišćenje - hodati brusilica. Usput, ako imate manje nepravilnosti, brušenje može ukloniti neke od njih. Izglancao površina će biti mnogo bolje upije tlo da je to potrebno.

A šta je injektiranje - oprati pločice moraju biti čim su uzrokovale rupe fugu, kao naknadno će morati učiniti značajne napore da očisti.

Video na "Keramičke pločice na drvenom podu u kupaonici"

Naravno, pločice na drvenim podovima - to nije najbolje rješenje, ali ako nemaš drugog izbora, možete ga koristiti kao dobro.

Nadam se da moj savjet i rješenja će biti korisno ako imate još kakvih pitanja, molim vas, ja sam uvijek u kontaktu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com