WikiWiex.com

Drvene daske na pluta mat: Da li je to dovoljno za zvučnu izolaciju?

Video na temu "Polaganje masivnog drva na pluta podloge"

Dobar dan.

Video o ovoj temi "Podloga za laminat i parket odbora Tupleks (TUPLEX)"

Vaša verzija je sasvim moguće, međutim, i dalje savjetujemo vam da pročitate članke naslova jer ne razumem iz vaše pitanje je kako ćete da se okupe na kraju floorboard.

Parket Plank na krevetu stopera

Pluta podloga za parket

U smislu toplinske izolacije i zvučnu izolaciju - nije loša opcija, ali koncept "dovoljno" je vrlo prostran i drugačije, jer se ne uklapa sve takve faktora, ali u principu, uzimajući u obzir činjenicu da je montažni šuplje-core ploča još uvijek imaju neke pokazatelje koliko dobro topline i zvuk, mislim da je ova opcija moguća.

Ali, sve je isto za osobnu sigurnost, Savjetovala bih sve isto napraviti pravi pod pitu, to vam neće samo su prestali da se probudi susjede ispod, ali bi se osjećati, koliko je toplo biti u sobi.

Video o ovoj temi "Instalacija filma za zaštitu parketa i laminata"

Na našoj web stranici postoji niz članaka o tome kako izvesti slojeva zidovima, ali ponavljam:

  • Izrada hidrauličnih i parna brana;
  • Stavili smo izolacija;
  • Mount završni premaz.

Video o ovoj temi "Nafta sa tvrdim voskom Saicos PREMIUM HARTWACHSOL"

Još jednom treba napomenuti da je potrebno uzeti u obzir račun metoda podnih skupštine podne, jer materijal nije bio u potpunosti isto sa laminata - takva pokrivenost je zahtjevnije, osim toga, zahtijeva specifične uvjete zaštite - tako da mislim da bi trebao razmisliti unaprijed naglašava.

I još jedna stvar - parket će Vas koštati skuplje nego laminat, a ako držite važeću "pod pitu", koji, prema tome, to će biti dodatni troškovi.

Video na temu "Polaganje roll podlogu"

uzeti u obzir sve detalje predstojećih slučaja, a ako imate bilo kakvih pitanja - ja ću rado odgovoriti!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com