WikiWiex.com

O pločice i laminat u hodniku više detalja

Video o ovoj temi "Tranzicija od pločica do laminata. Zajednički bez praga. Alex Mogilev"

Dobar dan.

Ja ću odgovoriti tačku po tačku.

  1. Priprema Kat zavisi od njihove baze. Ti, na žalost, nije naznačeno.
  2. Standard podloge ispod laminata materijala - polietilenske pjene. Pod pločica podloge ne odgovara - to nema smisla.
  3. Laminat i pločice, u svakom slučaju ne bi bilo identično u smjeru slaganja. Laminat - daska, pločica - pravokutnika ili kvadrata. Možete ih stog u slučajnom redoslijedu, samo na granici svojih kontinuiteta će morati instalirati letvica, što jasno razliku između dvije vrste materijala i daju smisao za dizajn.

Dakle, na prvoj tački konkretnije. Ako imaju drvene podove, svoju prvu provjeru horizontalnost. Ako je u okviru pravila - bez kapi, udubljenja, onda se može reći da ste sretni.

Jer, ako se u slučaju pločica, mi još uvijek koriste rješenje i kako možemo utjecati na horizontalnom položaju, a onda svakako laminata takvih "igre" ne vole. neravnom podu može uzrokovati da će laminiranih poklopac jednostavno pukao.

Video o ovoj temi "Instaliranje profil prelaz između laminat i pločice"

Osim toga, ako imate etaže dalje od drveta, prije nego što su položeni na svoje pločice - moraju temeljito pripremiti. o ovoj temi na našoj web stranici su nekoliko članaka, a čitaoci već sam pisao nekoliko puta, gledajte kroz naš pretraživanje na sajtu.

Ako je betonski pod, opet, mi smo uključeni u njihovo usklađivanje. I kako pravilno, i što je najvažnije - bez dodatnih troškova za izjednačenje pod, ponovo čitati isti u odgovarajući odjeljak.

Video na temu "Polaganje podne pločice u hodniku Dio 4"

I ne zaboravite da "visit" kolona na postavljanju pločica i laminata odvojeno, sve od ovih tačaka tu će se morati uzeti u obzir.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com