WikiWiex.com

Stykovanie linoleum na svoju ruku

Related Videos "1 plašt linoleuma sa svojim rukama (Lek)"

Dobar dan.

Video zapisi o "2 Plašt linoleuma sa rukama (više)"

Činjenica je da sada postoji vrlo širok spektar materijala koji se može koristiti za polaganje linoleuma.

stykovanie linoleum

Docking linoleum "zavarivanje"

Video o ovoj temi "Zajednički između starih i novih linoleum"

Spojeva linoleum može izvršiti na osnovu zahtjeva slaganje, i to:

  1. Postoje posebni "linoleum Profile" - sa dvije strane u profil ubaci u parket, onda traka se pritisne na pod - opcija je vrlo pouzdan i relativno jeftin, ali nije tako jednostavno - sve nedostatak ove instalacije je da će na snazi ​​na zglobovima biti mala pragovi, koji su neizbježni u procesu polaganja;
  2. Koristeći ljepilo - varijanta "klasične", ali mora se priznati da s takvim utjelovljenje nakon nekog vremena koja ovisi upravo o kvaliteti ljepila, linoleum ipak "raspolzetsya" na spojevima, jer će panel smanjiti, ovo utjelovljenje također spada u kategoriju jeftinih, ali ne mislim da je takav rezultat na kraju će biti sretni, iako je nekoliko godina će izgledati vrlo dobro;
  3. Sada kada pristupanja linoleum pomoću dvostrane trake i "hladno zavarivanje" - opcija je pouzdan i dovoljno dugo povernhost će vas oduševiti slaganje kvalitete, i znatno duže nego u uređaju spojevi 2 alternativu. Ova instalacija se ne može nazvati jeftino, u odnosu na prethodne verzije, ali to je najbolje, tako da ćete morati hodati putem tržišta zgrade u potragu za takve elemente furnirom linoleum, ne vrijedi kupuju jeftinu analoga, jer rezultat može biti uništen čitav premazima.

Video na "3 Plašt linoleuma sa svojim rukama (montaža)"

Na kraju, naslikao sam sve osnovne metode zajedničkog uređaja za polaganje linoleuma (zakucavanje na šavovima noktima sam izostavio, kao ova opcija vjeruju jednostavno neisplativo i neestetizirajuća), tako da je izbor metode je da odaberete - šta će vam više odgovarati u proizvodnji ovog rada.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com