WikiWiex.com

Podno grijanje i nedostatak radijatora u sobi

Video na "topli podovi. O izolaciju, dnevne sobe, i thermojunction pojačanje"

Dobar dan.

Video na "Liquid podno grijanje XL cijevi. Glavni grijanje 200 m2 kuća"

Ovo utjelovljenje aparata parket je moguće. Ne možemo reći da je kao rezultat takvog uređaja premaz toplog poda nije dovoljno dobar da funkcioniše. Međutim, to je u potpunosti eliminirati mogućnost "kontakt" premaz i cijevi za grijanje.

Podno grijanje i nedostatak radijatora u sobi

Grijani pod u sobi

Video o ovoj temi "Kako izračunati hidraulični toplog poda"

Forumi složen još neke praznine, tako da će topli zrak uvijek naći svoj put do vrha, zagrijavanja zraka u prostoriji.

Ovo utjelovljenje je prilično dobro za kuću, čak s obzirom na činjenicu da je radijator će, međutim, nije prijatna temperatura isključivo pod uvjetom da grijanje će biti dovoljno, i.e. montaža poda je konfiguriran da sadrži neophodan korak i zadovoljno iznos "pretvara" grijanje cijevi.

Video na "Kombinirano grijanje - podno grijanje i centralno grijanje radijatora"

Drugim riječima, potrebno je ne samo da se postave cijevi i raditi u skladu sa izračunima obavljaju specijalisti.

Samo, naravno, bolje da odustane od debljine ploča od 5 cm. Iznad poda preporučuje se zagrijati košuljice ne šire od 4,5 cm, pa čak i cementni malter ima bolju toplotnu provodljivost od drva.

Video na "topli podovi. Blitz 2"

Ispostavilo se da ste i sami u "krađu" topline, ali kada se uzme u obzir da je podno grijanje mora raditi na "go to sam", to je najbolje da ih ne uznemiravam.

Nadam se da moja preporuka će biti korisno ako imate još kakvih pitanja - pisati, ja sam uvijek u kontaktu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com