WikiWiex.com

O debljina izolacije za one koji rade sa svojim rukama

Dobar dan.

Video o ovoj temi "Debljina izolacije za krov"

debljina izolacije

Mineralne vune izolacija

Video na "termo fasada, izgradnja nove radionice"

Debljina maksimalno ekstrudiranog polistirena treba da bude 10 cm, i.e. dva sloja ploče od 5 cm. Više stack nema smisla, jer je izolacijskog karakteristike izolacije da se poveća i dalje neće.

Porozni ravnomjerno raspoređeni struktura materijala sa uzoran promjera mreže od 0,1 do 0,2 mm pruža kvalitetnu izolaciju.

Približna vijek trajanja - do 40 godina.

Što se ono što zovemo grijač sa mesta za pričvršćivanje cijevi. Najverovatnije će značiti profilisani lim za vodu podno grijanje. Ako ćemo učiniti na takav sistem grijanja, slažu - Profil ploča - dobra stvar.

U osnovi, ploča je izrađena od zgusnutog ekspandiranog polistirena, koji prima dodatni trošak pečata snage.

Gornji sloj štiti posebnim Mylar filma, pored toga, osmišljen za jednostavno slaganje kolone sa rashladno sredstvo cijevi.

Prigodno, u principu, sve takve ploče su s sistemom zaključavanja koji olakšava instalaciju, i ubrzava vreme polaganja podno grijanje.

Donjoj strani ploče ima dovoljno "pupyrchatuyu" strukturu, koja ne samo da pomaže da se izgladiti manje nepravilnosti poda, ali i značajno povećati zvučnu izolaciju konstrukcija.

Ako ste s obzirom na ove ploče kao opcija, stvarno je dodatno postavljen ispod poda od ekstrudiranog polistirena ne bi trebalo biti.

Tako da se postavlja to vole - u principu, na tebi da odlučiš. Obje metode nisu loši, mislim da bi trebalo obratiti pažnju na cijenu komponentu.

Nadam se da moj savjet i preporuka će biti korisne za vas, a ako u toku instalacije imate više pitanja, molim vas, ja sam uvijek u kontaktu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com