WikiWiex.com

Šta da uradim da dimnjak prestao da blistaju?

Related Videos "staviti sve u mikrovalnu !!!"

Dobar dan! Ja sam u kadi, varnice lete iz dimnjaka. Varnica prenapona ne pomaže. I zabrinuta zbog zaštite od požara, jer je iskra je dovoljno jaka, naročito kada je otvorena vrata ložišta. Dimnjak ko-struja, njen promjer je 110 mm, a dužina - 4,5 metara. To je zavaren od plinsku cijev. Ova cijev cut sam u dva komada i zavaruje ih zajedno. Goriva peć na drva.

Video na "popravak perilice na svoju ruku"

vožnje dymooborotov

Ravno kroz cijev je opasno iskre, pogotovo ako se ima jak pull. Stvarno riješiti problem, ako napravite dymooborot, smanjenje stope odlaska dima u dimnjaku.

Related Videos "ulegnuća drvena vrata? Eliminira ovaj problem .."

Također vjerojatno vrata peći i pepeo se nije u potpunosti zatvorena čvrsto i nema vrata. U tom slučaju potrebno je uzeti u obzir neke promjene u dizajnu peći, umjesto metoda hvatanja lete iskre. Osim toga, poželjno je za kontrolu rada peći.

U principu, trebalo bi pokušati promijeniti gazooborota brzinu, ali tako da je nacrt je dovoljna. U suprotnom, možete jednostavno otrovan dim. Zbog dodatnog dymooborota moguće neznatno povećati vrijeme rezidencije gasova u cijev.

Video na "tokovi radijator? Nema problema !!! Hladnjak Sealant"

Teško je govoriti o problemu, ako postoji crtež na rukama, ali dodatni dymooborota uređaj je poželjno. Osim toga, to će pružiti dodatne topline na parna soba, koja je sada leti u cijev, zajedno sa iskre i dim.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com