WikiWiex.com

Da li koristiti auspuha za električne kablove?

Related Videos "video tutorial asfaltiranje električne instalacije"

Dobro došli! Ja sam dizajnirao električne instalacije u kadi. Sama konstrukcija - građa. Ne znam kako da žice - unutar ili izvan, pakiran u valovite. Savjetovati kako da bude. Van - nije estetski, a unutra - opasno. I šta da radim?

Video na "kabliranje u terenu"

Vožnje do Ripple dovod žice

To je šteta što niste naveli, posebno vrijedan vaše kupaonice ili u blizini u drugu zgradu. Ako odvojeno, najbolja opcija - da se protežu od vozdushki panela, se nalazi u kući.

Video na "Savjeti za polaganje kabla"

Na velikoj udaljenosti ima smisla staviti srednji nosači i polovne radne paketu kabel između zgrada. SIP je dizajniran posebno za tu svrhu, tako TB će sve biti u redu.

Sama po sebi, SIP izdržljiv. Da mu ne treba dodatna pomoć kabla, od polietilena izolacija sloj ne truli i ne boji se ultraljubičasto. Žica će trajati oko 25 godina. To je dugo vremena ćete zaboraviti zamjena žice i značajno uštedjeti.

Video o ovoj temi "Tajne udisanja 100 metara kabla u auspuha. Suneler.ru"

Kod glodanja instalacije unutar zgrade ili koristite VVG NYM. I oni su na sigurnom. Ne budi cicija i uzeti kvalitetnim kablom s bračnim, a ponekad i trostruko izolaciju.

U kadi od drveta je najbolje da stavi vanjski ožičenja. Da, ružno, ali to je sigurno. Žice ne privlače pažnju, oni mogu biti skriveni u auspuha ili električne kutije. Mount ih koristite zagrade.

Video na "Direktna montaža nabora i kablova za beton - Gas-Actuated pričvršćivanje Toua GSN50 +"

Nemojte zaboraviti kupiti jedan-provodnik za unutrašnje ožičenje. O staviti žice unutar trga struktura dnevnik ni ne misli!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com