WikiWiex.com

Koji put je bolje koristiti vodu zagrijava u kadi?

Video o ovoj temi "Kako da stavi cigle. Kako napraviti savršene spojeve!"

Dobro došli! Koji put je bolje koristiti vodu zagrijava u kadi? Ja sam zainteresiran za metodu koja bi odgovarala za metal, i opeke pećnica, jer ne znam šta je najbolji izbor.

Video na "pucanje, brušenog i impregnacija ulje borova daska drva starenja"

Vanjski rezervoar u pranje

Postoji mnogo različitih načina za zagrijavanje vode za kupanje. Iskusni stručnjaci savjetuju jedan od najviše dobro uspostavljen. To se može primijeniti i na tradicionalne cigle peći i peći metala. To je pouzdan, jednostavan, ima niz važnih prednosti.

Related Videos "u kadi PAUL DIO 8 - odgovore na pitanja"

rezervoar za vodu je bolje pozicioniran na pranje, ali ne u sauni. Onda on nije povliet na stanje tijela u sauni. Postavljena je na zajedničkom štandu od drveta, što ga čini vrlo lako i brzo izvršiti demontažu i montažu, kao i nedostatak dizalice omogućava brže po vodu u kantu. Voda u njemu će se zagrijati brže - u oko 25-40 minuta.

Suština ove metode. Potrebno je da se 40-80 litara od nehrđajućeg čelika tenk. Bolje je da se čelik čija debljina 1 mm. Bočni zid rezervoara da se zavariti u cijevi od 2,5 metara dužine i 60-80 mm. Trebalo bi da ima pas sa bočnim zidovima rezervoara, potreban vam je poseban dodatak.

Video o ovoj temi "Kako Oleg F. od jednostavne peći za kupanje, da je najbolja? Keifo.ru"

Cijev treba staviti u širini peći na distalnom kraju kroz rupu u zidu. Dužina mora biti izabran na takav način: širina peći plus udaljenost koja je neophodna za besplatnu instalaciju spremnika na posebnom štandu, plus debljina zida između parna soba i pranje. U principu, sve je jasno i jednostavno.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com