WikiWiex.com

Nezavisni izbor modernog beton

Video na "polusuho rješenje u beton. Kako mix"

Dorofei postavlja pitanje:

Video na "Concrete Mixer"

Dobro došli! Ja grade svoje vikendice, i ja često kuhati malter sama. Postavilo se pitanje o kupovini mikser. Ali, kako se ispostavilo, izbor mikseri - nije lako. Recite mi, molim vas, koji model da izaberete.
Expert odgovore:

Video na temu "Kako napraviti kompjuter. Sklapanje PC igre. Igra Kategorija čudovište iz Pro Hi-Tech"

Izbor mikseri, ovisno o namjeni izgradnje

Prije svega, morate odrediti kriterije odabira:

Video o ovoj temi "Izbor najbolje bezzerkalku (izaberite kameru)"

  • obim rješenje dobiti;
  • težina i dimenzije samog mašine;
  • miješanje ciklus (volumen betona proizvedenih po jedinici vremena);
  • snaga motora.

za izbor mikseri To mora uzeti u obzir parametre koji su potrebni za vas.

Prilikom odabira modela mora uzeti u obzir procijenjeni obim rješenja koja vam je potrebna. mikseri učinak zavisi od količine svojih rezervoara. Ako podigne kuću, na primjer, da sipa temelj, to je korisno za vas rezervoar s kapacitetom od 200 litara. Za montažu pad u garažu ili dvorište staze dovoljan rezervoar kapaciteta 100 litara. Naravno, što je veći lonac, skuplji model. Osim toga, profesionalni mikseri troše mnogo struje, i pohraniti ili prenositi ih neugodno.

Sljedeća trebate odlučiti o vrsti stroja. Oni postoje samo 2: batch i kontinuirano mikseri tipa. Prvi tip miksera uključuje samo kada je to neophodno i koristi u pripremi malim serijama rješenja. Beton kontinuirani tip najčešće koristi za velike građevinske, s obzirom da je beton stalno izazvao, čime vršenju kontinuirano snabdevanje gotove betona.

Related Videos "arbolit - moj dom - moja dvorac"

concretemixers modela se razlikuju jedni od drugih vrsta pogona. Moderni proizvođači nude opremu i krunu mašine. Prvi pokretač se smatra više izdržljiv jer je zaštićena od neovlaštenog frakcija. Ali je znatno skuplje košta. Ako je šteta je obično to mora da se potpuno promenio. Girth istom pogonu istroši puno brže, ali to košta puno jeftinije.

Naći ćete većinu mašina u kojoj se komponente potrebne za pripremu, utovar ručno. Ali postoje konkretni mješalice opremljen tzv skip. Ovaj uređaj izgleda kao loncu. Sastojci ležao u njega, a onda, uz pomoć užadi sistema, prebacite ih na rezervoar. Korištenje uređaja kao opravdan u pripremi velike količine betona. Osim toga, površine od potrebne količine sastojaka "okom", možete dobiti previše tanke, ili obrnuto, su predebele rješenje.

Video o ovoj temi "Kako odabrati mikser u radnji"

Kada kupujete automobil, pregledajte lopatice. Treba odabrati jedinice sa pokretnim elementima. Ako je potrebno, oni se lako zamijeniti.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com