WikiWiex.com

Dekorativne pločice sa svojim rukama: mozaik pločica šišmiša

Video na "Dekorativni pločice sa svojim rukama - Vikendica - 11.02.2013 - Broj 63"

Rodion postavlja pitanje:

Video na "Dekorativni pločice u gips sa ruke kod kuće .."

Dobro došli! Sa suprugom radi popravke u kupatilu, ja bih da smisli nešto originalno. Vjerujem da dekorativne pločice, stvarajući vlastitu, najjasnije odražava unutrašnje raspoloženje domaćina. Stavljanje jednostavan pločica želju. Savetuje kako da bude, da bude zanimljiv, šarene, a ne kao na sve, a istovremeno jeftin?
Expert odgovore:

Related Videos "mozaik PLOČICA palicom svoje ruke - TEHNOLOGIJA"

fotografija

Video na "Mozaik pločice bat"

Kupaonica BAT pločice

Kupaonica izrađene od starih šišmiša keramičke pločice nisu samo originalan i jedinstven dizajn rješenje, ali kao što je budžet.

Video na "Mozaik Vrt, mozaik svoje ruke"

Dobar dan! Znate, vrlo često se nađemo na njegov rad sa je daleko od siromašnih ljudi, nedavno je podsjetio prijatelj koji je nedavno završio renoviranje u svojoj zemlji kući. Odlučan da pokaže ispred mene, on jednostavno nije mogao zamisliti moju pažnju! Jednostavno rečeno, to je moderna high-tech inteligentne kuće uz dobar dizajn.

Po prirodi svoje profesije - radi kao dizajner - doživjela mnogo u životu, ali je njegov "Ustav" je proizveo nije posebno nezaboravnim. Lopta, samo jedan - mozaik, postavljene obodu kupatilu palicu keramičkih pločica. Ova dekorativna pločica, sa svojim rukama stvorio, naime rukama malo poznate radnika migranata - ne da drugi, kao svjetski remek dizajna, drugim riječima ne može biti pozvan.

Video na "Broken pločica i mozaika"

Nevjerovatno lijepa slika, ideja samog majstora, pojavio se pred mojim očima. Troškove dekorativnih pločica je obrnuto proporcionalna svojoj ljepoti. To je kupljen u kapitalnu izgradnju hipermarketa za nepristojno male pare, pločica je diskontiranih zbog borbe, cijeli pan pločica je prodat za 3300 rubalja. Broken opseg joj kopilsya u trgovini, vjerojatno više od jedne godine.

Dakle, sa svojim kupatilo ima original, idite na gvožđaru u potrazi za Bat pločica. Da biste napravili divnu sliku, potrebno je da ga lagano razbiti čekićem u male komade i tek tada prikupiti puzzle, prethodno širi svoje navodne varijanta na podu. Dekorativne pločice, napravio svojim rukama, će cijeniti najvišem nivou, ne samo svojoj porodici, ali i prijateljima i gostima.

Video na "Ukrasni strast Marat Ka 2007 mozaik sa svojim rukama ili lonac u art deco stilu"

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com