WikiWiex.com

Kako povezati tuš Alekseeva svoje ruke?

Video o ovoj temi "Povezivanje na termostat tuš Alekseeva"

Dmitry Denisoviča, Kazanj postavlja pitanje:

Video na "Tuš Aleksejev - prvi poznanik"

Dobro došli! Reci mi, da li je moguće spojiti tuš Alekseeva vlastitim rukama. Naučio sam dosta informacija o samom uređaju, a plan da naručite ovaj uređaj, ali ne znam kako da ga pravilno instalirati. Molim te, reci nam da li je moguće montirati masažer sami i koliko je teško. Hvala.
Expert odgovore:

Video na "Tuš Alexeeva - jedinstvena nova prilika"

Tuš Alekseeva s različitim prilozima

Spojite tuš Alekseeva svoje ruke ne zahtijeva posebne vještine. Sav rad se obavlja vrlo jednostavno i za kratko vrijeme. Za ugradnju hidro-masaža uređaj sa svojim rukama morate odvrnuti tuš zalivanje vaš dom i povežite uređaj za oslobađanje crijeva.

Video na "Tuš Aleksejev"

Hydro će raditi savršeno u kombinaciji sa mješalice i crijeva domaće proizvodnje i uvoza roba, tako da nema problema sa vezom ne bi trebalo da se pojavi.

Da biste se povezali uređaj na mikser iz domaćih proizvođača prvi set vijka adapter u jedinicu ručka, a zatim povežite uređaj na crijevo masažnom tuš kabinom. U slučaju da ste instalirali uvezene mikser, drška se može direktno navije - koristiti adapter nije potreban.

Video o ovoj temi "Postavljanje video kako instalirati WC školjku sa rukama video instalacija i instalacija"

Da zamijeni hidraulični masažer mrežu, odvrnite vrhu maticu, uklonite postojeći dijelova, ubacite potrebne mreže i ponovo zategnite maticu.

Budite oprezni u procesu tuca Hydro. Grubo rukovanje metalik nit može "rip".

Video o ovoj temi "Instaliranje posudu na pločice"

To je sve informacije potrebne za instalaciju alat za izvještavanje. Uz rad proizvoda i pojavljuju se bez komplikacija. Original Hydro su proizvedeni od visoko kvalitetnih njemački plastike, obično prevozi svakodnevni kapi i udaraca, ali i dalje biti oprezni.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com