WikiWiex.com

Kako se nositi sa problemom mirise u kupaonici iz sudopera

Video snimke na temu "neprijatan miris iz sudopera u kuhinji - kako popraviti | #edblack"

Gennady, Volgograd postavlja pitanje:

Video na "Ukloniti blokade -. Sve bude dobro izdanje 716 03/12/15"

Pozdrav Imam problem - smrdi iz lavaboa u kupatilu. Stan ima zasebnu kupaonicu, a ja sam uvijek paziti na čistoću. Ja ne znam šta je to bilo. Borio se uz pomoć sredstava u toalet, ali toalet i miris, a nema dobra - to mora da češće nego WC proces. Molimo vas savjetovati kako se nositi s mirisom.
Expert odgovore:

Related Videos "ne ostavljajte vodu u sudoperu - MEGA efikasan i brz način borbe"

Sifonom strane miris cijevi

Sa mirisom borbe, avaj, to je beskorisno. Neophodno je razumjeti uzrok i otkloniti ga. A razlog je što u kupatilu smrdi granata, najvjerovatnije, je nedostatak sifonu.

Video na temu "Kako za čišćenje hladnjaka"

lock vode - barijeru između vode i kanalizacije sudopera. Kanalizacije je uvijek loš miris, bakterija i drugih nečistoća. Clog zapečatiti vodu voda niz stopera odvod, ne dozvoljava zrak da uđe u sobu.

Ako miris nešto, prvo morate provjeriti pouzdanost sifon. Fizički, to može biti implementiran kao zakrivljena cijev ili sifon. Tube vrlo jasno odražava rad ovog uređaja: ako je gornji savijanja stvar je ispod ulazna točka u kanalizaciju, dio cijevi će biti potpuno ispunjen vodom i neće propustiti neprijatnog zraka.

Sifon se sastoji od posudu s vodom, koji su snizili cijev za odvod. Ona mora nužno prekinuti u vodi kao kanalizacija vazduh ulazi u sifon i može procuriti van. To nije dovoljno prisustvo ovih uređaja, moraju biti ispravno koristiti.

Drugi uzroci miris iz sudopera

Čak i uz pravilnu instalaciju savijena cijev ili sifon moguće neprijatan miris. Najverovatniji uzrok - začepljen. sifon dizajn doprinosi prljavštine, prašine i masnoće, koji trunu u vodi. U ovom slučaju, miris je poboljšana ako sudopera se ne koristi za nekoliko sati. Za otklanjanje i prevenciju treba da redovno čišćenje uređaja. Ako dođe do kontinuirano problem, bolje je instalirati sifon. Njegov donji poklopac se odvije, omogućava da brzo i samostalno čišćenje.

Ako je stan prazan za nekoliko dana, prisustvo neugodan miris prirodno. To je zbog isparavanja vode u cijevi ili sifon. Da biste uklonili dovoljno red na vodi i ventilaciju u sobu, ali ako moraš biti daleko na redovnoj osnovi, to je bolje da preduzmu preventivne mjere: da se poveća otklon cijevi (ako je moguće) biti velika količina vode u sifon i odvodnom cijevi ispod donje - dizajn omogućava podešavanje.

Smrad nije od sudopera. Ako je odvodna cijev oštećen, kapi vode će procuriti u zid ili na pod, doprinoseći plijesni i truleži. Morate pažljivo pregledati cijevi, posebno u oblastima savijanja ili šavova. Ako pod pritiskom zajednički kanalizaciju i odvod sudopera, klima će ući u sobu i pomaže rukovanje brtvilo. Ali, ako je došlo do emituje kanalizacije ustaje, onda ovaj problem može nositi samo kućište ured.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com