WikiWiex.com

Da ubacite luk u stanu

George, Nižnji Novgorod postavlja pitanje:
zdravo Odlučio sam da instalirati u svom stanu (između kuhinje i dnevnog boravka) luk. Njegov oblik je da bi trebao ići dio vrata, i još uvijek djelomično proshtrobit betona. Ali što se tiče takve radnje su zakonite i ono što može ispasti? Ja sam u svim birokratije ne razumiju. Ako želite da radite neke dokumente, a onda gdje da me nađe? Mogu li odmah početi popravke bez žalbe nadležnim organima? Na kraju krajeva, to traje dugo vremena, i želim da učine sve što je u žurbi, dok je želju da se izgubi, a ja sam na odmoru. Zatražiti kako pravilno postupiti u ovoj situaciji. Takođe želim da biste saznali kako da pravilno obavljaju instalacije u stanu lukovima. Hvala unaprijed.
Expert odgovore:

Video snimke na temu "luk u stanu - fascinantan spektakl"

Instaliranje luk između dnevnog boravka i kuhinje

Instaliranje luk između dnevnog boravka i kuhinje.

Video o ovoj temi "Kako instalirati Arch unutrašnjosti Detaljna Video Tutorials"

Sasvim uobičajeni način luk instalacija stan se smatra ispunjenje svojih rigips. U vlažnim države, ovaj materijal pogoduje lako savijanje, što ga čini moguće dati bilo koji oblik luk. Jer suhozida je i lako, luk je pričvršćen za strop i zid površinu zajedničkim vodiči su uključeni u instalaciju particije. Nakon izgradnje takve konstrukcije shpatljujut, a zatim obojenog ili okleivayut.

U slučaju gips blende je takozvani krilnim uložak ne zahtijeva dodatno jačanje i usklađivanje preuređenja u odgovarajućim organima.

Kada se namjerava smanjiti kroz rupu u zidu nosač, procedure odobravanja stambenih obnova se ne može izbjeći.

Video na "SETTING KLASIČNA ARCHES"

Prvi dio projekta i lokacije za instalaciju lučni svod. Sljedeći je proračuni snage, kao što neki nosivih elemenata kod kuće nepovredivi i ne podliježe uništenju. Onda se pomirenje sa odobrenim planom novih stanova, od kojih je jedan primjerak se čuva u BTI.

Bolje je da se učini sve kako treba. Nedostatak rezolucija može izazvati ozbiljne poteškoće u budućnosti u transakciji kupovine i prodaje stana.

Instaliranje luk je moguće samo kada je rezolucija na rukama.

Prije nego što instalirate luk, otarasiti sve višak iz debljine zida navedenih u planu. Ona je odlučila da koristi cut-out rupe u debljini zida materijala specijalni alat sa brilijantima mlaznica, rezanje i betona, metalnim šipkama i okova. S obzirom da postupak stvara veliku buku, tako da u neugodnosti susjedima, da je bolje da se u najkraćem mogućem roku. Osim toga trebalo bi da odmah riješi ostataka generira rezanjem rupe u zidu.

Sledećeg trenutka pripremnih radova za ugradnju lukova u stanu je jačanje rupe. U većini situacija, po cijeloj površini otvaranja povećanje od uglova i kanalima. Ove mjere da je moguće eliminirati ljuštenja betona i naknadne štete na zid.

Sada stanodavci su često s drvenim lukovima, projektovanje neku vrstu dodatne ukras za vrata. Međutim, neki vlasnici stanova staviti monolitnog betona lukova. Potonji se razlikuju veću težinu, uz određena pravila instalacije na vratima.

Spreman za instalaciju lukova na vratima predstavljaju standard šina komplet za montažu i instalaciju. Tipično, komplet sadrži metalne šine pričvršćene za strop i zidne površine, i ukrasni dodaci, učestvovao u stvaranju atraktivnog sliku luka.

Montaža luk, važno je da se pridržavaju instalaciju tehnologije, budite oprezni kada se koristi elemente zatvarač, s obzirom da je im se daje značajnu ulogu u održavanju podrške struktura konstrukcije.

Neki kompleti za montažu lukova liče nešto kao dizajner, ceo sklop se svodi samo na vodiče instalaciju i prelomio brave koje drže cijelu strukturu.

Jednostavnost instalacije lukova tehnologija je zapravo očigledna. Sve teže. Bolje naći dobar firma koja se bavi proizvodnjom mjeri lukova. Iskusni stručnjaci ne samo da izvrši originalan dizajn na zahtjev vlasnika stana, ali je brzo to popravi.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com