WikiWiex.com

Mount aluminijskih profila: karakteristike rada

Vitaly Voronjež postavlja pitanje:

Video o ovoj temi "Instaliranje kuhinji. Na master class. Film je deveta"

Dobro došli! Smatram sebe iskusan majstor, ali nikada nije imao da se bavi u toku izgradnje, popravka ili profil proizvodnju dizajna. Čuo sam da ima prilično širok spektar primjene. Voleo bih da znam mišljenje specijaliste o tome da li je to istina, a razlog zašto metalnih elemenata su postale toliko uobičajene u privatnom i industrijske izgradnje. Ako je kvaliteta proizvoda tako visoko, ja bih znati kako pričvrstiti aluminijskih profila, s obzirom da sam i ja namjeravam da ga primjenjuju u obavljanju kuhinjskih elemenata i ugradnja ventilirana fasada svoje zemlje kuće. U onome što bi se fiksiranje fasade kolača, ako se pretpostavi u procesu rada koriste metal komponentu?
Expert odgovore:

Video na "guma "informativne video tutorial""

zgrada ventilirana fasada

Ventilirana fasada zgrade.

Fixing zajednički aluminijskih profila, s obzirom na to da su proizvodi ne samo ekonomski, već i svestran strukture samonosivi. Proces priključenja aluminijskih profila se često proizvodi u regeneraciji fasadnih sistema, ovi proizvodi ponašaju kao sastavni član nosač.

Fiksiranje se vrši pomoću prednjeg sidra, koji je instaliran na član metal. Prije početka instalacije zida mora biti montirana toplotni izolator. Njegov fiksacija se provodi putem kišobran sidra. Nakon ovog fasada izolacija je zaštićena membranu koja sprečava puše i pokvase. Membrana je potrebno jačanje preklapanje između metalnih elemenata. Proces instalacije mora biti izvršeno tako da je pružena zrak sloj između izolacijskog sloja i završna obrada fasade.

okvir sidro

Okvir sidro koristi za pričvršćivanje profila na vanjski zid zgrade.

Video na "Metal se prikloni njegov izbor i ima instalaciju"

Aluminij elementi mogu se koristiti unutar kuće, na primjer, u proizvodnji vrata za kuhinjske elemente. U ulozi punilo u ovom slučaju je medijapana. Ploče se preporučuje da se smanji pravougaonik sa određenim dimenzijama. Na jedan od krajeva radnog komada od MDF sljedeće primjere u obliku slova C bar. Tek nakon toga je dozvoljeno veličina elementa za korekciju testeru svoje dužine jednak dužini kraju segmenta. Morate staviti radnog predmeta na kraju, a zatim ojačana heftalicom i noktiju. Na fasade, zatvorene u aluminijskoj komponentu, lišen vanjskog nedostataka, potrebno je instalirati opreme, koji će zatvoriti zakovica haube.

Da bi neakutna uglova fasade, oni će staviti dekorativne ugao koji će povezati elemente. Nakon toga, istu tehnologiju kao ispravna za druge praznine član strane medijapana. Potrebno je instalirati materijala u tom području, a zatim na sličan način da se ojača i napraviti uložak. Jednom će fasada biti spremna, uz pomoć glodanje pile je potrebno za opremanje udubljenje namijenjen za skloništa.

Related Videos "Kingspan ugradnja krovnih sendvič panela X-DEK:"

Elevations opisao komponenta bazirana će imati karakteristike trajnosti i estetike.

Video na "guma balansiranje i točka na pranje automobila"

Aluminija u obliku slova C barovi mogu biti bilo koje boje. Osim jednostavnu instalaciju ima niske cijene, štedi na proizvodnju građevinskog materijala.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com