WikiWiex.com

Kako instalirati vrata?

Konstantin Davidoviča, Samara postavlja pitanje:
Dobar dan. Možete li nam reći kako pravilno postaviti na parceli od vrata za ogradu napravljena od valovitog lima. Gate struktura će raditi u zamahu performansi. Mislim da je ovo metoda je najlakše za samostalan rad bez uključivanja izvan stručnjaka. Činjenica da sam se sam zavarivač i mogu obavljati briljantno metalne mase. Zato sam odlučio da instalira sama vrata. Šarke mogu biti zavareni. To je teže za mene, je proizvođač zasuna. Kako ih pokrenuti? Koje opcije postoje za ovo? Navedite sve informacije o ugradnji rampe lucidno i mogu čak biti u obliku kratkog korak po korak upute za ne iskusili. Ja bih bio zadovoljan sa bilo kojim opcijama. Radujem se odgovor u što kraćem roku za početak radova. Hvala unaprijed.
Expert odgovore:

PRIMJER krilne kapije uređaj

Proces ugradnje jednostavnih vrata tip zamahu. Glavna stvar je da znaju i poštuju pravila.

Ono što je potrebno?

Za potpore:

  • puž ili lopatu
  • lopaticom.

Metal:

  • sa komplet diskova za brušenje i rezanje bugarski;
  • aparati za zavarivanje.

Za montažu:

  • Bušilica sa set burgija za metal;
  • Odvijač ili odvijač.

Za mjerenje:

  • nivou, sa trakom;
  • marker.

Za bojenje:

  • pištolj;
  • četkom.

montažu metode

Swing vrata sistem predstavlja:

  • stalci;
  • vrata.

Video o ovoj temi "Podešavanje Gate # №4"

Vrata mogu djelovati i stubova od ograde i nekih pola. Oni su napravljeni od drveta, betona ili metala. Posljednje - cijev sa presjek ne manje od 10 do 10 cm.

Najekonomičniji i najlakši opciju da instalirate polova - njihova gomilu. Ono što u pripremljenu rupu od 1,5 m kuje dole kolone. Potonji od dvije strane će se kretati od metalnih cijevi će biti priključen na ogradu. Poljaci INTERM povezali odvojivi remen. U takvom vrata mogu biti postavljena od strane onih koji imaju malu težinu (npr vrt vrata).

Za veću sigurnost betoniraju jedini stubova. Ono što je iskopao ili dosadno u otvor (e m d 20 cm i dubine od 1,8 m) i podršku montiran tako što ćete postaviti vertikalno sipa betona.

Krila ili kupovinu u prodavnici ili sami napravili. U ovom drugom slučaju, prvi profiliranih cijevi ili pocinčanog profila (80 * 40 60 * 30 40 * 40 mm) je kuvana okvira. Da bi se održala proporcije okvira unutar okvira zavarenih cijevi manjeg promjera. Na primjer, za 40 * 40 mm i to će biti okvir brace cijev od 20 * 20 mm.

Uloga koprene u improvizovanim vrata često posluju kovane rešetke ili mreže još jednog gola. Konkretno, ovi materijali su u potražnji na području seoskih kuća i kuća. Šivanje tkanina zaliske obavljaju i prof. parket, lim, drvo, polikarbonata, pa čak i kovanog željeza dekor. Završni materijal je pričvršćen na unutrašnju okvir pomoću zakovice ili vijke.

samostalan instalacija krilne kapije smanjena za zavarivanje petlje na podršci podupirači i letvice ograde. Postavljanje vrata podršku i visećih, budite sigurni da uživaju razinu.

Pružanje tehničke intervalima Intermedia zaliske rub noža i zemlju.

Vijaka za pričvršćivanje vrata i jezičke brave su zavarene na okvir unutra.

Nakon pravila - ključ za dug životni cilj.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com