WikiWiex.com

O PVC pločica linoleum i starih: da li pravo kombinirati?

Dobar dan.

Ne, ne znam ni u kom slučaju nemoguće. Bilo koji stari premaz prije polaganja PVC pločice treba ukloniti, posebno tvoje.

Za početak, da je prianjanje njegove prednje strane i na površini ljepila izabranog finišu bit će nevažno i da će završiti stari linoleum može u svakom trenutku kako bi se sa bazom, da ne spominjem činjenicu da dugo radi verzija takvog premaz se koristi za osuši.

Iskreno, ne vidim nikakvih problema za koje ne želite da uklonite linoleum. To je prilično jednostavan proces rastavljanja, koje se mogu nositi sa samo o nekoliko sati.

Dakle, instalacija linoleum se izvodi na dva načina - ili čeličnog lajsni i zalijepljen na bočnim stranama, ili samo preko lijepljene površine.

U prvom slučaju treba samo ukloniti postolja i povucite rub - vidjet ćete da će morati da zamotana i dovesti do najbližeg kontejnera.

U drugoj izvedbi, kao i spojiti ivice i linoleum, ako nije baš lako, ali i polaze od poda, bez ikakvih problema.

Sljedeća - počnemo pripremiti teren. Ako želite da završite je kvalitete, i izazvao zavist posjetitelja, a ne tugu, temelj će biti potrebno pažljivo razmotriti.

Dakle, prije svega provjerite ravnosti. Uzmite razinu i vidjeti da li je skok je naš podu. Ako postoje problemi, onda svoju pažnju je predstavljen naš naslovom "Niveliranje podu", koja se bavi svim vrstama podova i osnovnih metoda njihovog usklađivanja.

Sljedeća - akcije kao što je već opisano u člancima naše web stranice. Poravnanje poklopac, idite na traženje članaka o pločica pvc, koji kao što smo na sajtu.

Dešava se da nakon čitanja čitaoci postoje specifične nijanse koje se odnose upravo na specifičnim uvjetima korištenja. U tom slučaju, odmah me kontaktirajte, ja sam uvijek u kontaktu.

Ako odlučite da je ležala na linoleum pločica ovog tipa, to stvarno nije teško, kada se ustao ujutro, vidjet ćete, a neugodan sliku seksa uzgoja. Da biste dodali problema čak vremena provodite na poboljšanje novog poda, kao i - dodatne troškove.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com