WikiWiex.com

Na katu tortu: i od

Video na "šljiva kolač Delicious"

Dobar dan.

Video na "torta sa višnjama (recept ispod)"

Profilisani prostirke nisu dizajnirani za metalne cijevi. Oni su razvijeni u okviru plastičnih cijevi - naime, pod PEX.

Stoga, pravo i kvara, koji idealno ne bi trebalo da se pojavi.

Video o ovoj temi "Razvoj crtani film "Vjerujemo da Paula" - brojke za djecu. Naučiti brojati do 9. Broken jaja "

U ovu grešku, ja ne znam ko - Tvoja ili osoba koja je bila vaš projekt parket. Druga greška, kao što ste shvatili - gruba obrada estrih nije napravljen. Treći greška je, ako i dalje poplava debeli košuljica na vrhu sistema.

Važnost podlogu iz nekog razloga mnogi ljudi ne uzimaju u obzir, i zanemarivanja i dalje ne isplati. Evo, na primjer, vaš rezultat: na neravne površine će dovesti do toga da debljina konačne veze će biti više nego što je potrebno.

Video o ovoj temi "Standard pod kolač u starom fondu. Sakhanov Vladislav + 79602408558"

A pitanje onda koristan u takvim podno grijanje?

seks torta

kat uređaj

Video na "Mrkva kolač sa grožđicama (bez brašna)"

Deblje ploče, to je veća toplota, izgubit ćete u svojoj kolumni. Maksimalna - 4cm, onda estrih je efikasan. Stvarno mi je žao da ste zapravo upropastio sistem.

Video na "Pie pod 520 mm! Polusuvi košuljica na penopolistirolbeton"

Ako imate takve razlike spola, čak i ako na mrežu i da će pritisnuti prostirke, konture su na opasno visokim internim stresa. Cijevi treba da se zasniva čvrsto na podu i biti podržan kroz svoju avion, a vi ćete dobiti ono što se pritisne silom u visini zemlju razlike. Cijevi se može rasprsnuti.

Drugim riječima, odabrani način rada je vrlo nepoželjan.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com