WikiWiex.com

O tortu u prizemlju detaljno za početnike

Video o ovoj temi "The British puta za 30 minuta u torti - Jedinstvena autorsko pravo objašnjenje dostupna svima"

Dobar dan.

Video o ovoj temi "Kako instalirati beacons katu laser sa svojim rukama. Popunite pola"

Prizemlje pita

parket jedinica

Video o ovoj temi "Kako brzo naučiti kako da točka leđa (perekidka)"

Pravilno seks kolač u vašem slučaju je kako slijedi:

  • Podsypku - 15/20 cm od njihovog prvog šljunka -. 15, pa tek onda debljina pijeska 10. Prvo sipa šljunak, koji precizno ponovo poravnava lopatu, zatim preko šljunka baca pijesak s lopatom. Važno je da sve uredno poravnati, za to koristimo stari, dokazani način - uzeti upoznati nivo zgrade, a po pravilu, i početi da radi.
  • Nakon toga dolazi hidroizolacija debljine polietilena - debljine najmanje 200 mikrona. Podaci ukazuju da stoi zanemarena od čestih slučajeva kada podsypku vlage kapilarno do košuljica podigao, čime se uništava svoj unutra. Kao rezultat toga - ili u nekom trenutku, formirana pukotine ili rodnog jednostavno jedva počeo.
  • Toplinska izolacija mogu koristiti penoplex, dovoljno 5cm. Ako postoje druge opcije za izolaciju, oni mogu i imaju pravo da proda.
  • Armaturne mreže. Da, to može biti zamijenjen s fiberglasa, ako je sloj betona ne prelazi 5. Opet, budite sigurni da veže armiruem takve mreže obavlja ulogu neke vrste okvira, drži betona, koji rade u napetosti.
  • Grubo betonsku košuljicu - 3, to nije uvijek moguće, ali vrlo poželjno.
  • Izravnavanje: - 1.5.

Video na "uzgoj video guske"

Ovo je približna slojeva za poravnanje u vašem slučaju. Prije rada iskreno preporučujemo da provjerite naš dio istog imena, ima dovoljno i pristupačne opisuje kako se obavljaju određene vrste polaganja poda da mislim da će biti vrlo korisno.

A ako u tom procesu i dalje će sumnje i pitanja, ja ću biti drago da ih riješe, ja sam uvijek u kontaktu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com