WikiWiex.com

Što odabrati - greja ~ ili kabel?

Video na "Electric toplog poda"

Dobar dan.

Related Videos "grijača turističke šatore"

Ovo pitanje je teško odgovoriti nedvosmisleno, jer svaki od tih opcija ima i pozitivne i negativne osobine, a to je da se izbor za vas, oslanjajući se na osnovni princip - odnos cena / kvalitet.

grijač core

Raspored topline mat

Video na "Električno podno. Kabel, film, jezgra je sve električnog polja"

Da bi se lakše odlučiti pogledajmo ove opcije:

  1. Rod podovi novi element, tako da ima neke dodatke uveden, naime, oni su ekonomičniji zbog prisustva "samokontrole" sobne temperature - u stvari to je obično - kada određena maksimalni napon temperatura počinje padati, u posljedica od kojih je elemenata grijanje nekoliko cool , temperatura se smanjuje.
  2. Kabel kat - mogućnost podno grijanje, koji se koristi za dugo vremena i sa kvalitetnim materijalima, kao i usklađenost sa svim propisima u postrojenju - biti najmanje 20-25 godina.

Video na "Domaće. Brusni kamenje sa šipkom prihvat"

Promjenom povezivanje principa grijači štap imaju mnogo niže vjerojatnost kvara, odnosno, Ako se ide iz grijanja zgrade, a ostatak nastaviti njihov sistematski rad, kao što su povezani paralelno, a da li će grijanje kabel postao bezvrijedan, onda više neće doći do stvarnog grijanje.

Također treba napomenuti da prilikom postavljanja grijača štap, nema potrebe da se razmišlja o uređenju namještaja, kao što može biti instaliran bilo gdje - on se ne boji pregrijavanja, koji se mogu javiti u malu količinu prostora za područje namještaja, koji ima "mali fit".

Video na "Warm kabel katu, kako da izabere topli pod, profesionalci kabla pod"

Postoje neki takozvani prednost, a to su: ako planirate da "mokro" košuljice ispod pločica, što je pogodno koristi kabel grijač, a ako skupština odvija u ljepilo za pločice, a zatim koristite grijalice štap.

Nadam se da ove savjete će biti korisne za vas, a ako imate bilo kakvih pitanja - ja ću biti drago da odgovori. Molim vas, ja sam uvijek u kontaktu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com