WikiWiex.com

Ono što je bazalt kabla i kako ga koristiti?

Video o ovoj temi "Kako koristiti ljepilo pištolj?"

Znate, na bazalt vune, čuo sam. Ali kada je u pitanju izgradnja kadu, ispostavilo se da su graditelji su broje u procjeni, i bazalt kabl. Nemam pojma šta to znači, pa sam odlučio da saznam od vas: pitati takvo pitanje izvođača jednostavno ne želim da oni ne razumiju kako sam neznanju o takvim stvarima, i pokušao da me ne broji ništa drugo da su materijali i rada.

Video o ovoj temi "Povezivanje LED na USB konektora"

bazalt kablovi

Kada termalne INSULATE agregata koristi bazalt moždine - ultartonkogo materijal bazaltnih vlakana. Ovaj materijal je napravljen od platna, koja se dobija iz vlakana. Njegov pletenica - ili cross-tkanje ili Roving iste bazalt ili stakla. Prodato materijala u rolama. Pakiranje čvrsto. Što se tiče vrste kabela, oni se razlikuju u gustoće i promjera.

Related Videos "SPRUT Saburo - kabl široku upotrebu"

U stvari, čak i ako niste čuli za takvu materijala, je naširoko koristi, uključujući i - za izgradnju kupatila. To je pogodan za prostorije u kojima su izolirani temperatura na površini dostiže -1900S- + 10000S različite snage, ekološke, izdržljivost, odličan izdržati bilo kojoj temperaturi nezapaljiv.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com