WikiWiex.com

Domaći prikolica Bath

Video snimke na temu "peć u kadi. Home-made ili gotove? Zašto ne Termofor!"

Imam priliku organizirati kupanje u prikolici. Prijatelji ne sviđa mi se ideja kažu da neće kupanje, i parodija. Ali želim da to učine. Postoji nekoliko razloga:

Video o ovoj temi "A domaći led kupanje na LED vrpce DIY svoje ruke"

  1. Zemljišta bez zaštite, tako da ako započeti izgradnja drva, onda ću brinuti o tome da ne izgori ako "dobronamerne", i metal vagon - da će postati. To je vrijeme.
  2. Drugo, nemam vremena da se uključe u izgradnju i prikolica set - i nema problema.
  3. Plus, mi ozbiljno razmišljamo o prenamjenu prostora. Transfer završiti izgradnju nove lokacije je problematična, kao prikolica - lako.

U principu, ideja kupanje u prikolici Stvarno mi se sviđa. Postavlja se pitanje kako to organizirati. Ono što vam je potrebno za dobru klimu? Zanimaju me sve: topline, pare, ventilacije. I reci mi, ako pogodna za kupanje bazalt ploča Bazalit-DV ili treba drugačija izolacije?

Video snimke na temu "peć soba, domaći raspored metal visoka efikasnost Dio 2 / Hot Master 9 Grijanje garaža"

kupka projekt - trailer

Počnimo sa ventilacijom. To ovisi o tome, da li ti normalan sauni ili paru gasnu komoru. Stoga, prije nego rješavanje preostalih pitanja, obratite prioritet pažnju na mogućnost pružiti dobru ventilaciju u prikolici.

Video uratke "domaće kupanje u šumi!"

Što se tiče para i hidroizolacija, bolje biti montiran izvan izolacije, kako bi se olakšalo sušenje prikolice nakon zahvata. Unutar kadu, takođe, treba da bude završen. Materijala - po vašem nahođenju, glavna stvar koja je pružena u izolacijski sloj je bio mali zračni prostor.

Kao izolacija odijelo Tyvek. To će poslužiti kao odličan zaštita za toplinsku izolaciju materijala, pokrivajući ga od metala. Iz unutrašnjosti kupka može biti pokriven ili penotermom izolona.

Video o ovoj temi "Najjeftinija soba ključ u ruke prenosivih mobilne kupatilo sa bar"

Usput, pametan brodograditelji kese izolaciju. Takva opcija je prihvatljivo, ako ste zadovoljni s Rockwool ili parkas. Metalnu površinu je potrebno liječenje visokog kvaliteta. Ne štedi na boju, osnova i ne budi lijen sa pripremom površine.

Još jedan važan - za odvod kondenzata u podrum. To će se nužno pojaviti na metalnim zidovima - biti spreman.

Video na "Domaće kupanje na obali Bijele mora"

Stručnjaci vjeruju da je za kupanje pogodno pjena stakla. To je ekološki siguran, hidrofobne i ne boji se visokih temperatura. Uzeti u obzir!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com