WikiWiex.com

To bi trebao izgledati kao pristajanje i zid trupaca Bath?

Video o ovoj temi "Instalacija krovnih sistema"

Poštovani, ja sam izgradnju dnevnik sauna, ali postoji i zid. Molim te, reci mi kako da pogledam Povezan zid trupaca Bath? I potrebu da se korice zidovima?

Video na "# 2 log kuće. Kuća se sastoji od trupaca. Svi um. Issue 2"

PRIMJER drvenih stupova imajući na temelju cigle

Napravite plitko utor u zidu (5 cm) širine zidovima. Morat ćete početi polaganje u njega. Tako da će pružiti priliku da smanje psihijatra. Možete se dodati po želji armaturne mreže ili preko određene udaljenosti. Ali ovo je opcionalno.

Video snimke na temu "krov. Zajednički rogovi, grede, grede u dvorac. Dedovskiy vrlo pouzdan način"

Zajednički je postavljen za vuču ili bazalt vune, a zatim zatvara. U principu, to je moguće da pokupi i drugih materijala, ali ne nužno i prirodno, s obzirom da se radi o parna soba, gdje visoke temperature i vlažnost može nepredvidljivo utjecati na sintetiku.

Za mineralna upotrebu izolacije vune. To je otporan na vatru i jednostavan proces prijenosa skupljanje dnevnik kupatilu. Ako se odlučite kao toplinska izolacija pjenom ili nekim drugim čvrstog materijala koji mogu biti neprijatne posledice log skupljanja.

Video na "Home i kupka od bar. Kako izgraditi zid građe"

Kada završite izolacija, zidane obloge obsheyte bilo koje boje vam se sviđa. Ona će poslužiti kao dodatnu izolaciju, i velika milost gotovih zidovima.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com