WikiWiex.com

Kako napraviti u obliku slova T pregradnog zida od cigle u kadi trupaca?

Related Videos "Okosyachka vrata u kadi - kako napraviti / MASTER vikendice?"

Dobar dan, savjet pomoć! Izgraditi kada, sipao temelj. Planiram napraviti zid u obliku slova T particija za pola opeke debljine. Awaiting pristao uz dnevnik koristeći otvor u zidu dnevnik kuće, gdje je šef cigle. Mislim da će dati brvnara normalan skupljanje. Širina groove je u pola cigle i dubine od oko 5 cm. Asfaltirani ili armature ili mrežasti svake 4 reda zidanih. Metal peći u cigle suočavanje isti kontakt zid. Je moja ideja, zar ne? Reci mi, molim te!

Video na "blokova proširena gline. Materijalne karakteristike // FORUMHOUSE"

planiranje kupka

Sama po sebi, načelo prave veze. Ali! Cigla općenito teško nazvati pogodan materijal za par. Morate biti pojačanom izolacijom, obložena na vrhu klapa. Nemojte zaboraviti o potrebi za dodatnim obrada drugih prostorija. Dakle, ima smisla napraviti trupa particiju sa izolacijom. Bilo bi bolje da se zagrije.

Video na "particiji u kadi od opilkobetona"

Još jedan nedostatak cigle - stvaranje kondenzacije, što će negativno utjecati na Dnevniku zgrade kupke. Da, i dobar topao cigle ne može, zbog onoga što imate za zagrijavanje više pare. U principu, nije potrebno koristiti ciglu. Da se radi o dimnjaku ekrana ili štit za bolje sušenje posle kupanja procedure, a zid i dalje stavio trupa.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com