WikiWiex.com

Kako da pravilno organizirati sistem ventilacije u sauni?

Video o ovoj temi "Tajne instalacije haube"

Dobro došli! Ja sam u sredini procesa izgradnje. Reci mi kako je potrebno organizirati sistem ventilacije u parna soba, i da li postoji potreba za to uopće?

Video na "Oyster, Kako pravilno ventiliranim"

Ventilacija u kupatilu

Bilo bi lijepo ako ti je rekao o tome šta pećnicu treba imati i kako je, jer je najvažnija komponenta organizacije tokom ventilaciju. I u ovom slučaju potrebno je uzeti u obzir nekoliko opcija.

Video o ovoj temi "Instalacija ponude i izduvni sistem ventilacije mogu biti sa svoje ruke"

Pričajmo o najčešći način Ardagh - metalna peć sa kojima se suočava cigle, sa peć u sauni. Ovdje dovod zraka zahtijeva dva kanala: klima konvekcija i za sagorijevanje drveta, veličine od kojih svaka treba da bude 125 kvadratnih metara. cm.

Onda vam je potreban da se stvori temelj ispod peći i dovesti kvačilo do mjesta gdje će se nalaziti pećnica, au jednoj od kutija ne stavljaju par cigli. U pepeo jama peć, neophodno je da se postave guzu.

Video o ovoj temi ", odvod vode u kadu sa sifonu sistemom"

Za ostale kutije je potrebno da bi kvačilo do kraja, i umetnite kraj vrata. Ispostavlja se da je podijum na kojem i potrebe za instalacijom pećnicu. Jer je potrebno da se nametne ciglu i postaviti par konvekcije vrata dok postaviti neka ekran opeke. Završavamo postava vrhu i ostavili rupe za pare topa.

Airbox veze sa dovod zraka u podu na udaljenosti od oko četvrt metra. Onda je potrebno da ga uzdigne do plafona i dovesti van kroz zid. To se može sastaviti od plastičnih košare, onda korice klapa. Njegova veličina treba biti otprilike 125 kvadratnih cm.

Video na temu "Kako izgraditi grouboks 3: Postavljanje ventilaciju groubokse"

Princip rada je sljedeći: vazduh postane ispod peći, gdje se zagrijavanje i prolazi kroz poseban vrata, dok zagrijavanje sobu ravnomjerno.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com