WikiWiex.com

Kako organizirati temelj za cigle pećnica?

Video o ovoj temi "Temelj za ciglu pećnicu. 2"

Je započela izgradnja kupanje. Ja Fundam ispod sebe spreman izgradnji. Sada sam u potrazi za pomoć u obračunu temelj pod cigla peći. Dizajn će biti metalna cijev, planirana visina - 1.8 metara. I ispod njega sipati beton 10-15 cm sloj lomljenog kamena. Mislite li da će ovo biti dovoljno?

Video o ovoj temi "Temelj za cigle pećnicu. 4"

Shema temelj cigla pećnica pod

U stvari, pećnica, u teoriji, treba da stavi ekspert-setter. Da bi trebalo da donese takvu proračuna. Ali, ako ste došli do nas, da pokušaju da shvate zajedno. Trebate biti svjesni da je dubina temelja pod peć bi trebao biti isti kao i kod čitavog kupanje, ni manje ni više.

Video o ovoj temi "Temelj za peć, kamin, roštilj. Mi ćemo reći sve.)"

Za jednu priču peći koja neće Shaft cijev dovoljno dubine temelj 0.5-0.6 m. U prisustvu polaganja cijevi temelja 1 m. Za radikalnu peći temelj je potrebno do 0,75 m. Što se tiče dimenzija, ploča mora biti veći od peći u svim pravcima od 5 cm.

Usput, treba imati na umu: cigle pećnica nasele u 40-50 cm od nosača kupanje zidova. Snaga temelj se izračunava na osnovu težine peći, što izračunati na osnovu težine cigle. Uzoran formula glasi: broj cigli pomnožen 3,6-3,7 kg (težina jednom komadu). Tipično, težina gotovog struktura je 1200-1250 kg.

Video o ovoj temi "Temelj za ciglu pećnicu. 3"

Fondacija pod cigla pećnica se ugasi iste cigle, betona ili ruševinama. Visine temelja treba da bude 14-20 cm ispod predviđenom za kupanje podu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com