WikiWiex.com

Cigla peći ili kuhati - što je bolje?

Video snimke na temu "peć grijalica 3h3,5 cigle direktno grijanje"

Odlučio sam izgraditi sauna. Počeo sam da pokupim opreme, materijala i tako dalje. Bilo je pitanje o peći. To je bila želja da se izgradi od cigle, ali komšija je ponudio svoju peć "Teplodar Sahara". To je potpuno nov, nikada ne koristiti nakon akvizicije. Ja ne protivi načelu da kupi, ali postoje neke sumnje - da li zadržati toplotu dokle god možete, kao peć od opeke? Da li moram kupiti rernu? Ne morate opet ponoviti sve onda novi?

Video na "cigle ili metalnu peć za kupanje? Koji je bolji?"

Shema instalacija peći Šećeri

Kuhanje za pečenje nije najgora opcija za kadu opreme, ali to je drugačije. To je prilično dobar izbor, posebno ako je sauna područje čini nemogućim da instalirate drugi pećnicu.

Video o ovoj temi "Šta je peć za kupanje je bolje izabrati, cigle ili metal?"

Cigla pećnica se smatra najpogodniju za ruske kupanje. Ako to ne odgovara, možete kupiti metalnu peć, ali posebno dizajniran za različite načine pare.

"Teplodar Sahara" je konvekcija pećnica, što je više pogodan za suv vazduh saune, a ona nije spreman za ruske kupanje. Svakako se mogu promijeniti, ali ova operacija će se puno vremena i truda.

Video na "3 tajna pećnica"

Ako vam se sviđa je temperatura viša, to pećnica sama po sebi nije loša opcija, ali ako ste ljubitelj običnih režimu pare, potrebno je dati prednost "Teplodar Rusiji."

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com