WikiWiex.com

Da li je moguće izvršiti završne radove prije stezanja dnevnik?

Related Videos "odmor iz bara. Sebe dači!"

Brigade mene gradi kupanje. Ja sam sam totalno upućen u pitanjima izgradnje. Brinem se za ono što mogu "baciti", kako se često čuo za takve slučajeve. Također iritira majstor odbor da odgodi za opremanje enterijera godinu dana, jer se očekuje da će završiti izgradnju i obrada ove godine.

Video o ovoj temi "Šta i kako da naslika drvena kuća, brvnara, izvana i iznutra, Tikkurila, Belinka, pinotex itd"

Prema Master, ako sve što je u jednoj godini, pločica može otpasti, i postava warp. Slušaju, tako da će se pokvarila cijeli ukras. Je li to istina?

I još jedna stvar. građa zida kupanje. Da li je moguće za njih da postavi crijep? Naravno, planirate koristiti metalne mreže i cementa.

Video na temu "Kako kitovi i gipsa i Adobe zidina starog"

Shema skupljanja dnevnik

Ne bi trebalo da ne vjeruju riječima majstora. On je pravilno savetuje da odgodi završne radove, jer vam je potrebno da se smanji vrijeme za psihijatra. On slegne oko 5-7 cm. Kao rezultat toga, svim dodacima će voditi, jer ona ne može smiriti, tako da je pločice, i istina će otpasti, a obloge Sgorbati. Sav rad je za ništa: za više neće biti atraktivan izgled govora.

Video na "brušenje dnevnik .avi"

U principu, možete uzeti priliku i učiniti sve što je u jednoj godini. Onda bolje letve postavljene na kliznim šinama. Tako da će se iseku bez gubitaka da se nastane. Ali krute prilogu je moguće.

Ako insistirate o završetku rada za godinu dana, a brine o uređenje plafona. Ne dozvolite da se zidovi do plafona kraja. Udaljenost treba da odgovaraju očekivanom skupljanja. Isperite sa vrha zida obloga prikovan za plafon lajsne. Nakon skupljanja dnevnik strop će biti nešto niže. Ako je potrebno, može se mijenjati, uklanjajući jaz prethodno dali.

Video o ovoj temi "Izgradnja kuća brevna- unutrašnjosti (vodovod, grijanje, elektro, stepenice)"

Još jedna opcija - da standardni trim. Ali u ovom slučaju, garantujem ti da će sve biti u redu da ostane i pazi na skupljanje, niko ne može.

Ako je, ne čekajući skupljanja će biti ukrasiti zidove sa pločicama, a zatim staviti na slajd tračnice. Kao osnova, koristite rigips otporan na vlagu.

Video na "tehnologiju nanošenja impregnacije i površine za drvena kuća"

Ukratko, moguće je, naravno, učiniti sve za ovu godinu. trim samo troškovi će se značajno povećati, a ne činjenica da će sve ispasti onako kako želite. Razmotriti da li vam je to potrebno. To može biti istina, slušaj gospodara, i da će čekati za skupljanje?

Ako ne možete čekati da se zagrije sada, za to nije potrebno čekati završetak završnih radova. Parteš! Mnogo oštetiti zidove i plafon neće.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com