WikiWiex.com

Koliko dugo kupka brvnara je da se brani?

Video na "Kuća obrađene daske. Koliko košta i koliko dugo sjeckani dobar okvir. Sve u umu"

Dobar dan. Ja sam spreman da kadu sa bazenom, postavite set moć. Bih početi što je prije moguće, ali sam čuo da je kupanje kao prvo treba smiriti. Je li to istina? Koliko dugo će to trajati? Moj san je da napokon opustiti u "nova stvar", ali ne znam da li je moguće da se pokrene.

Video na "drvenim ruska banja (kuća divlje-log-) Exclusive"

Tabela karakteristike drveta, uključujući i skupljanje

Bolje sa lansiranjem kupanje nije u žurbi. Neka stoji približno 1-1 i pol godine. Tokom tog vremena, obavljaju sve neophodne interne rad - stolarija, brušenje površine, vodovod, slikarstvo, instalacije električne opreme, itd bi trebao biti pažljivo Caulk zidova, brusni okvir, boje, nakon nastaviti do ugradnje vrata, prozora .. Parket i ugradnja stropova se vrši u posljednjem redu.

Related Videos "LPO u instaliranje podu grede i izolacija kupanje Dio 5"

Ne zaboravite skupljanje odsustvo praznine. Ne žuri da šije obloge okvira sve dok ne bude potpuno suva da se izbjegne pojava plijesni gljivica, razaraju drvo i izazivaju neprijatan miris.

Još jedna važna stvar - ventilacije, kao i kupanje ima zatvoreni bazen. Ventilacija će pomoći da višak vlage i ravnomjerno osušite sobu. Uz dobro opremljene ventilacije vašeg kupatila će služiti dugo vremena, i uvijek ćete biti zadovoljni sa svojim boravak u njemu.

Related Videos "Obsada plastični prozor u drvenoj kući"

"Toplog poda" može organizirati kupanje u sistemu da ubrza sušenje. U početku, sistem mora biti stavljen u minimalnom režimu i postepeno povećanje snage. Nemojte instalirati prvobitno visoke temperature, tako da ne ispucale trupaca.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com