WikiWiex.com

Šta tražiti u popravku starog kupatila?

Video o ovoj temi "Šta je plafon je bolje izabrati - šta da traži"

Pod mojim upravljanje donijela je javno kupatilo, nalazi u prilično jadnom stanju. Izgrađena je oko 1950. godine i podignuta za upotrebu kao punu kadu za nekoliko ureda koji se nalaze na drugom katu. Njihov kapacitet je 36 ljudi. U prizemlju treba postaviti tuševe. Također, zgrada ima prostor za prodaju ulaznica i predsoblje. Stanje kupke u cjelini i njene unutrašnje situacije reći da je ovo mjesto za dugo vremena niko nije.

Video o ovoj temi "Šta tražiti u izgradnji kadi"

Ja bih da pitam kako najbolje započeti proces oporavka? U to, prije svega, morate obratiti pažnju kako bi ga kao funkcionalna kao i ranije, i ne troše više novca? Ja ću biti drago da neki savet.

Popravak kupke bazu

Video na "Lada Priora 7 godina rada. Koliko je popravak dosije. Pregled AS probne vožnje"

Neobičan pitanje, ali ćemo pokušati pomoći.

Prvo, potrebno je izračunati vaš budžet i identificirati potencijalne financijske mogućnosti. Možda neće biti suvišno da se prijave na lokalnim gradski ured za financijsku pomoć, pokušati pronaći sponzore i da razmišljaju o tome koliko profita možete očekivati ​​od prodaje ulaznica. Onda moramo barem približno odrediti koliko novca ćete morati za sve popravke.

Video na "pločice - kako odabrati pločice za kupaonicu"

Prvo je potrebno provjeriti stanje opreme, kao što su peći, uči, ne treba od njih zamene potrošnih dijelova. To je vrijedno provjeru integritet topline i hidroizolacija, stanje ventilacije, podova, zidova, itd

Prvo je potrebno da se popravi ili zamijeni peći, a zatim da to uređenje interijera i ventilaciju. Ako ne možete obratiti stručnjacima za popravak kupke, neophodno je da se to učini. Direktno na mjestu gdje se popravak obavlja, to je lakše za navigaciju u pravom radna mjesta, a ne na daljinu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com