WikiWiex.com

Kako razbiti kamen u pravu?

Video o ovoj temi "Kako podijeliti kamen"

Aref postavlja pitanje:

Video na "Split velikim kamenim maljem. Grubo rukovanje. / Split se velikim kamenim maljem"

Dobra večer! Našao sam divlje kamena i ja bih da ga podijeliti kako bi mogli koristiti prostor za uređenje dvorišta. Ali ja ne znam kako da se približe. Recite nam kako kretenu kamen?
Expert odgovore:

Video o ovoj temi "Kako da položi divljačkog kamen / granit klesarske"

Split je kamen sa brusilica

Kako bi se podijeliti kamen zahtijeva bugarski sa dijamant diska.

Related Videos "zidane krš / Osnove - [škole masterkladki]"

zdravo Hvala vam za vaše pitanje. Ovaj problem, kao bodu divlji kamen, riješen jedan od nekoliko mogućih načina. To ovisi o veličini kamena.

Video o ovoj temi "Kako je razdvajanje kamena 2"

  1. Ako vrijeme dozvoli, možemo koristiti najprirodniji i jednostavan način polaganjem prethodno izbušene rupe ili pukotine u stijeni sušene tvrdog drveta (bukva, hrast) i uvale tople vode. Drva postupno bubre i stvoriti potrebne sile - kaldrmom pukotina. U zimskom zamrzavanje sipati vodu - rezultat će biti isti.
  2. Smanjiti mala kamena odijelo bugarski sa dijamant diska. Navlažite kamen prije nego što se posao obavlja za više precizan rez uz manje snage.
  3. Potreban vam je pick. I smanji malo dubine klin-groove. Popunite žlijeb trake željeza u nekoliko slojeva. Organizirati klin na udaljenosti od 10 cm jedni od drugih. Ili ih udarao čekićem, ravnomjerno distribuira sila udara. Udaraca mora biti dovoljno jak i oštar. Uskoro će ispucati i podijeliti kamen.
  4. Za najveći od prasinasta lišćari treba hvalisavca kamena klina i malj. Zakazana budućnost split duž koje su izbušene rupe. Udaljenosti između - oko 10 cm, dubina - 4 cm bi bilo dovoljno hvalisavca Daj sužava udubljenja .. Umetnite klinove i početi ih povući sa maljem, postepeno povećavajući snagu udara. Da li ovo do Splita.

Sretno sa bašte!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com