WikiWiex.com

Kako napraviti jednostavan pjenjenja sredstvo za pranje ruku

Video na "pjena generator sa svojim rukama za pranje automobila"

Michael Danilovich, Čeljabinsk postavlja pitanje:
Dobar dan! Imam svoj auto, ja sam nedavno potpuno obnovljen i obojen. To je već stara, ali uz dobru njegu može trajati više od godinu dana. Ali sada se suočavaju sa problemom poskupljenje usluga pranje automobila. Ne želim da se puno novca potrošiti samo na sadržaj automobil čistim. Ali to ne mora nestati. Čuo sam od prijatelja da je moguće napraviti pene agent da operu ruke, a ne posegnuti za usluge trećih strana. Recite nam nešto više o tome. Hvala unaprijed!
Expert odgovore:

Video na "Pjena za čišćenje automobila sa svojim rukama"

pjena za pranje

Slika 1. Shema za pranje generatora pjene.

Related Videos "30.Kompressor ZIL 130, K1, pjena generator sa svoje ruke"

Dobro došli! Uređaj ovog penušanja agent nije veoma komplikovana, tako da će biti u stanju da gotovo svaki čovjek, imajući u arsenalu potrebnih dijelova i alata za taj posao. Ovaj dizajn će istovremeno generirati pjene i kroz cijevi na vodi do željene dio vozila, zbog čega je proces bio efikasan i siguran.

Video na "pjena generator sa svojim rukama za mašine za pranje rublja"

Dakle, za rad potrebno je da kupite ključevi, brusilice, crvenilo crijevo, komad cijevi, skele, adapteri, klima ventila, kao i dobar kompresor. Umjesto toga, možete koristiti ribolov liniju i veliki lufa sa velikim porama. I potrebno je kvalitet kompresora posvetiti posebnu pažnju. Poželjno je da se radi van u toplijim mjesecima, tako da ništa spriječiti mehanizam provjere, testom oslobađanja pjene a.

Sada na posao. Za bazu će se jednostavan krug (Slika 1). Potrebno je da se komad cijevi, oko 80 cm dužine i napunite je sa skele različite debljine koja se obično prodaje u izgradnji sekcije. Morate popuniti najviše pomno praćeno cijev ispunjena utikača na oba kraja zatvara navojem na vanjskoj strani, da bi mogli da pričvrstite adaptere.

Jedan od adaptera da se T-oblika. Sada imate dvije cijevi, od kojih je jedan namijenjen za povezivanje kompresor i drugi - za povezivanje cijevi na njega i, stoga, kontejner sa sastavom deterdžentom. Preporučljivo je u trenutku ulaska odmah uspostaviti i isključiti zrak ventile na pjenjenja agent, kojim će se urediti ponude.

Na suprotnom kraju cijevi cijevi u prilogu, koji će izlaz već proveo pjene. U ovom slučaju na promjeru i visini napuštanja pjene će ovisiti. Poželjno je da se stavi kao filter metalna mrežica na unutrašnjoj strani cijevi. ne treba nositi na cijevi regulacionog slavine, jer je apsolutno neprimjereno.

Video na "Pena sa svojim rukama iz vrta prskalica"

Tako frother uređaj za pranje spreman ruke.

Sada možete bez velikih finansijskih troškova i očistiti svoj automobil, a možete i kontrolirati kvalitetu pranja sebe. I morate trošiti novac samo na deterdženta. Pena na ovo će biti dobro da ide kroz cijev. Što je veća površina za pranje, što više u promjeru, poželjno je odabrati slušalicu. A ribolov-line u glavno tijelo će omogućiti da stvori što više pjene moguće.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com