WikiWiex.com

Kako napraviti dekorativnu i zaštitnu finska sauna grijač?

Video na "Dekorativne zidne finiš mramornom"

Ja bih da dogovoriti dekorativni i istovremeno zaštitni finiš za peći. Planiram da radim nešto poput ekrana. Koliko sam čuo uglavnom koriste listova nehrđajućeg čelika. Ne sviđa mi se ovo. Da li postoje druge opcije?

Video na "Dekorativni gips kore tehnike nanošenja Geometrija"

Aparat sa parom elektokamenkoy zaštitu od cigle

Ideja je da se pravilno podešen pećnici sauna grijač, bez dodatnih zaštita jednostavno nije potrebno, dovoljno je da završi normalan obloge. Udaljenost na kojoj mogu biti drvene obloge TEPLOAGREGAT, navedene u uputama. Držeći na to, možemo pružiti potpunu sigurnost od požara dekor.

Video o ovoj temi "Korištenje iverice vodootporan QuickDeck kao osnova za dekoraciju zidova"

Međutim, ponekad postoji potreba da se smanji jaz. Ali u ovom slučaju, ne može bez izolacije. Ako i ti se ne sviđa pomisao na nehrđajućeg čelika, koristite dekorativne cigle. To pouzdano izolira pećnicu i istovremeno će izgledati lijepo.

Ako je self-made pećnice, onda je stvarno potrebno ekran na zidu. To je ono što smo pisali mnogo puta u mom člancima. Postavljanjem takvog električne peći, potrebno je slijediti sva pravila sigurnosti, ali ni u ovom slučaju, garantuje potpunu zaštitu od požara od vas, niko ne može, jer je improvizovanim uređaje grijanja su nepredvidive.

Video na "opeke u unutrašnjosti lijepe obrade -. Jeftini i praktična!"

Malo je vjerovatno, tako da je rizik je vrlo velik, ako se laboratorijskim analizama pećnica, domaći, bez obzira na to kakav finiš ste odabrali.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com