WikiWiex.com

Da li je moguće da se okupa u prizemlju stambene kuće?

Video o ovoj temi "Izgradnja kuća za stanovanje"

Da li je moguće izgraditi saunu u suterenu apartmanske kuće? Imam kuću na brdu. Želim da radim na ovoj strani kade. Planiram izgraditi odvojeno. Sama kuća je od cigle sa grijanjem na plin. Mi smo u njemu stalno živi.

Video o ovoj temi "Problem kuća trkaća blok i nije pravo rješenje"

Mislim da parna kupelj površini od 11 m2. Planovi kupovine peći Tunguska je 16 litara, ali ne znam da li se uklapa i gdje je bolje da se stavi. Šta mi je potrebno dimnjak, ako planirate da ga ispisati u dvosobnom podu?

kupanje na prvom tlocrtu

Video o ovoj temi "Izrada područje odvodnju i drenažu temelja, savjete i trikove za instalaciju, uklanjanje vode iz lokaciji"

Planirana površina pare je normalno, iako je "red" je nigdje. Ovaj problem je riješen podizanjem gornje police od 80-90 cm. Također u kadi se može postaviti bilo domaće proizvodnje ili (pre) Hot 200-300 litara, ako je visina dopušta.

Razmislite o odvodnje. Ovo je posebno važno ako kanalizacije nije prvobitno dizajniran za dodatni volumen otpadnih voda. Pružaju poseban pumpa, i idealno - i poseban odvod rupu.

Video na "Prizemlje u srednjoj podzemnih voda. Preporuke su // FORUMHOUSE"

Što se tiče peći, ne se previše veliki model. Ogroman vam moć da bilo šta, pa odaberite skroman pećnicu. Postavite ga tako da je što manji spriječiti, a dobar izolovati: Brick wall će zagrijati za predugo, a to je nepotrebnu potrošnju goriva. Izolirati pećnica, kako se ne bi grijati svoje vanjskim zidovima.

Najsigurnija opcija aranžman dimnjak - keramika dizajn. Nije prejako zagrijava, što pomaže u sprečavanju požara. Usput, keramičke dimnjak savršeno pomaže da se zagrijati kuću.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com