WikiWiex.com

Značajke strukture WC šolje

Boris, Perm postavlja pitanje:

Video o ovoj temi "bure popravak unitaza.Ustranenie curenja u ventil bochka.chast 1"

Dobar dan! Ceo život sam samo koristio toalet i nikada nisam mislio o tome kako se to radi. Danas se nije posebno potrebno, jer postoji veliki broj organizacija ili jednostavno shabashniks da će novac biti u mogućnosti da obavlja svoju instalaciju. Ali ja imam sina odrasta, koji me iznenada pitao kako u WC. Kako se ne bi pasti u oči, odlučio sam istražiti uređaja sanitarnih uređaja. Recite nam nešto o strukturi WC-a i kako zadovoljni pražnjenje.
Expert odgovore:

Related Videos "Vitra. Viseća WC za instalaciju. Montaža Karakteristike"

Princip rada posude u obliku lijevka

Princip rada posude u obliku lijevka

Videos related to "izađe iz WC-STONE !!"

WC - obavezno za moderne kuće vrstu vodovod. Opšti princip njegovog rada je poznata svakom školarcu. Ali unutrašnju strukturu toaleta ne znaju sve. Ali ako odjednom došlo je do kvara, onda je poznavanje principa rada neće učiniti. Osim toga, svaki čovjek treba znati strukturu WC-om, tako da, ako je potrebno, popravak.

Video o ovoj temi "Kako napraviti vodu u njegovom stanu TECE profil + Instalacije wc TECE 9.300.023"

U svom standardnom dizajnu WC je podijeljen na dva elementa: posudu za pražnjenje i spremnika. Posudu vrlo poseban odvod ne odskače, osim za prisutnost na dnu strukture particiju. Ova pregrada sprečava povratak kanalizacije u suprotnom smjeru. To se može dogoditi zbog turbulencija vode u toku pražnjenja.

Ranije je glavni faktor u odabiru posudu za odvod je ugao lokaciji njegovih utičnice. Morao je da mora poklopiti sa usisna grana na cijevi kanalizacije. Međutim, moderna tehnologija ne stoji još i sada komercijalno dostupna fleksibilna crijeva. Ove cijevi se izrađuju u obliku nabora i može proširiti na željenu dužinu.

Video o ovoj temi "Kako da uklonite poklopac iz bureta WC-a. Eliminiranje curenja"

Najkomplikovanije mehanizam je u spremniku. To je sve ventile, koja je odgovorna za nakupljanje vode i odvod. Osim toga, ovaj mehanizam može se podijeliti na 2 dijela. Jedan od njih je odgovoran za proces zapošljavanja, a drugi - za ispuštanje vode.

Shema za ispiranje rezervoara uređaj

Vožnje uređaj cisterne.

Najčešće se koristi tenkove na gornji pražnjenje. rade ključ iz odvoda, koji se nalazi na vrhu spremnika. Dok pritiskom na ovaj gumb počinje pražnjenja mehanizam i sigurnosni ventil na dnu rezervoara je otvoren.

Pored toga, WC je predviđen na plovak ventilima. Ovaj plovak u odvod padne. Kada dostigne najnižu tačku, ventil se aktivira preklapaju odvod i tečnost počinje biranje. Da bi se izbjegla transfuzije, u gornjem dijelu ima sličan ventil. Čim plovak dostigne to, dovod vode zaustavi.

Takav mehanizam float je vrlo efikasan i omogućava kvalitetan rad kući vodovod. Znajući kako to radi, potrebno je da povremeno izvršiti preventivne mjere. Sa ovim aktivnostima, možete samo ukloniti propuste u vodovoda koji će pomoći spriječiti poplave u sobu, kupatilo i WC-a.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

© 2011—2018 WikiWiex.com